Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 

Зразок резюме - завантажити шаблон на RabotaPlus

Сучасний світ вимагає від модернізації, яка втілюється зараз, у всіх аспектах, що стосуються питань пов'язаних з нашою кар'єрою, працевлаштуванням й заробітком. Одним з найважливіших кроків на цьому шляху є правильна презентація себе під час, коли здобувач відправляє зразок резюме, сподіваючись на прийом на роботу.

Якщо Вам необхідно розмістити резюме, Ви можете зробити це зараз.

clip
Приклад резюме
Надійний Андрій Сергійович
Менеджер з продажу
Вік: 27 років
Місто проживання: Київ, вул. Хрещатик 3
Сімейне положення: Одружений, двоє дітей
Телефон, e-mail: 097 777 55 56, reliable.a@gtmail.com
Графік роботи: повна зайнятість
Ціль
Застосування свого професійного досвіду,навичок та знаннь на посаді менеджера з продажу.
Досвід роботи
серпень 2008 р. — теперішній час
ТОВ «Бумер», Київ
Менеджер з продажу автомобілів


Обов'язки:
- продаж автомобілів та додаткового обладнання;
- проведення тест-драйву;
- консультація клієнтів по модельному ряду, комплектації
надання допомоги у виборі автомобіля;
- укладання угод;
- організація і проведення презентацій.

Досягнення:
- організував та запровадив послугу тест-драйв;
- збільшив об'єм продажу автомобілів у 2 рази під час роботи в компанії.
Освіта
вересень 2002 р. — червень 2007 р.
Київський національний університет імені Тараса Шевченко
Економіст
Вміння та навички
Комп'ютерні навички: MsWord, Excel, 1С. Знання техніки та психології продаж. Навики проведення презентацій. Знання облаштування автомобіля. Навики переконання.
Додаткова інформація
Ініціативність, комунікабельність, доброзичливість, цілеспрямованість на результат, відповідальність, стресостійкість, енергічність. Водійські права категорії «B», стаж водія 6 років.

Сьогодні, знайти зразок резюме – не проблема, але різноманіття порад, як правильно скласти резюме, частіше може заплутати людину, ніж допомогти їй. Тому, перед тим як складати резюме, слід пам'ятати декілька простих правил, що допоможуть вам не тільки «не перевантажити» інформацією працівника, відповідального за залучання співробітників у компанії, але й вигідно презентувати себе, як професіонала та особистість.

По-перше, намагайтесь «утримати» об'єм вашого резюме у межах однієї електронної сторінки. Не дивлячись на те, що сьогодні існує декілька типів цього документа, функціональний зразок резюме є найкращою, лаконічною формою надання інформації про себе.

Розкриваючи свій професійний досвід, краще згадувати не більше трьох –п'яти останніх місць вашої роботи, або ті посади, що відповідають напрямку вакансії, на яку ви претендуєте.

Зразок резюме, що буде відправлений вами на існуючу вакансію, повинен бути складений з урахуванням специфіки даної роботи. Мається на увазі, що не треба робити перелік усіх ваших попередніх місць роботи, такий підхід може тільки зіграти не на вашу користь. Конкретика, що безпосередньо стосується вакансії, діловий стиль надання інформації та ваша переконливість у тому, що цієї компанії, ви дійсно спроможні принести користь – ось основні «постулати», що зроблять ваш зразок резюме професійним, індивідуальним та інформативним.

Щодо фото, то краще його додати до документа. Знову ж таки, це не тільки буде виділяти ваш зразок резюме, на фоні купи інших заявок, не маючих «обличчя». Психологи стверджують, що будь яка людина, краще сприймає такий «опис» професійного життя, маючи перед очима зображення кандидата. А передивлятись почту, включаючи і ваше резюме, буде саме людина.

Щоб не повторювати помилок багатьох Інтернет -«порадників», пропонуємо вам загальний зразок резюме, складеного оптимально інформативно, з використанням «творчого підходу». Але, навіть користуючись цім зразком, пам'ятайте – все добре, якщо відчувати межу. Ваш «креатин» й інформативність, повинні доповнювати один одного, а не заважати сприймати інформацію.

весь текст
Считаете ли вы необходимым выполнение тестового задания соискателем?
Да, тестовое задание можно подобрать под любую специальность.
40%
Нет, все необходимое можно узнать из резюме и испытательного срока.
27%
Чаще всего, это "развод" чистой воды.
12%
Бесполезная трата времени.
20%

только зарегистрированые пользователи могут голосовать