Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Сортировщик грибов

15 000 грн.
 30 Ноября Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Луцк, Одесса, Харьков

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Робота в Польщі поблизу м.Седльце Мазовецького воєводства на агрофірмі по вирощуванню грибів

Вимоги: жінки, вік до 45 років, знання польської мови не обов’язкове, головне бажання оволодіння мовою на рівні, необхідному для розуміння, тип візи не важливий

Умови: надається безкоштовне житло неподалік від місця роботи (кімнати на 3−4 особи, санвузол, кухня), початок роботи о 08.00 з перервою на обід по місцю проживання, харчування на свій смак і кошт, тривалість робочого дня 10−12 годин, при бажанні без вихідних, оскільки гриби ростуть цілодобово.

Обов’язки: робота полягає в зрізанні гриба потрібного сорту і укладання його в ящики. Під час стажування (тривалість залежить від вправності та зосередженості працівника, переважно 1−2 тижня) оплата 5 злотих за год, надалі по 8 злотих. Тобто за кілька днів стажування можна компенсувати трансфер комфортабельним автомобілем (370км) до місця роботи з Луцька (120 зл) та рекомендацію роботодавцю (50 зл), а далі спокійно працювати без шкоди для власного здоров’я. В ангарі стабільна температура та мікроклімат, що є вкрай важливо для жінок середнього та старшого віку, адже більшість з нас фізично неспроможні перебувати під палючим сонцем при збиранні ягід чи овочів.

Зголошуйтесь з 09.00 до 22.00 за тел.050−9567058 або 097−8737087, за якими усі подробиці з’ясуєте у п. Олександра

Черговий виїзд відбудеться за кілька днів

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии