Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Ведущий юрисконсульт

4 970 грн.
 19 Октября Житомир
Компания:Cкрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/140352) (Все вакансии)

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:обязателен

Описание вакансии

Требования:

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією юрисконсульта I категорії не менше 1 років.

Условия работы:

Офіційне працавлаштування, оплачувані лікарняні, відпустка — 24 к.д., 5-дениий робочий тиждень (8:00—17:00, 12:00—13:00 — перерва), суббота, неділя — вихідні.

Обязанности:

1. Розробка та/або участь у розробленні документів правового характеру.

2. Надання правової допомоги структурним підрозділам, участь у підготовці обґрунтованих відповідей на листи та звернення державних органів та різноманітних організацій.

3. Участь у підготовці матеріалів про розкрадання, розтрати, нестачі, випуск недоброякісної, нестандартної і некомплектної продукції та про інші правопорушення для подання їх до арбітражних, слідчих і судових органів, здійснює облік і зберігання судових і арбітражних справ, які перебувають у виконанні або закінчені судочинством.

4. Участь у розробленні і виконанні заходів для зміцнення господарського розрахунку, договірної, фінансової і трудової дисципліни, забезпечення зберігання власності, боротьби з розтратами і розкраданнями.

5.Аналіз і узагальнення результатів розгляду претензій судових і арбітражних справ, а також вивчення практики укладання і виконання договорів з метою розроблення відповідних пропозицій для усунення виявлених недоліків і поліпшення господарсько-фінансової діяльності підприємства.

6.Участь у роботі з укладення господарських договорів, розгляді питань про дебіторську і кредиторську заборгованість.

7. Ведення довідково-інформаційної роботи з питань законодавства і нормативних актів, застосовуючи технічні засоби, а також облік чинного законодавства та інших нормативних актів, робить позначки про їх скасування, зміни та доповнення.

8. Бере участь у підготовці висновків щодо правових питань, які виникають у діяльності підприємства, проектів нормативних актів, які надходять на відгук, а також у розробленні пропозицій для удосконалення діяльності підприємства.

9. Надає допомогу в оформленні документів і актів майново-правового характеру.

10. Виконує окремі службові доручення свого безпосереднього керівника.

Контактна особа:

067−405−26−07 Андрій Олександрович

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *