Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Різноробочий у Польщу (прибирання продукційних закладів)

14 500 грн. + %
 17 Января Киев, Днепропетровск, Кировоград, Николаев, Одесса, Полтава, Сумы, Харьков, Черкассы, Чернигов

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:не требуется
График работы:посменно

Описание вакансии

БЕЗКОШТОВНА вакансія, легальна робота в ПОЛЬЩІ, офіційне працевлаштування (укладається договір між працедавцем і Вами Umowa zlecenia), надаємо безкоштовне запрошення для виготовлення робочої візи. Також, по можливості, допомагаємо стати на чергу до ППВА та заповнити документи. Додатково працедавець надає польську страховку від надзвичайних випадків під час роботи та поза її межами

Обов’язки: мийка робочих приміщень, закладів які виготовляють різну продукцію (курячу або рибну, в залежності де находиться заклад).

Вимоги:
- самоорганізованість, швидкість у роботі
- уміння працювати в команді, відповідальність

Робочий час: повний робочий день (є можливість брати додаткові години), з понеділка по суботу.

Вітається наявність водійських прав категорії «В».

Місце роботи: Wejherowo, Szczecin, Koszalin, Rzeszów, Goleniów, Kołobrzeg, Drobin, Ostróda, Gdańsk, Tomaszow Mazowiecki.

Проживання: 200 зл/міс (включно з комунальними). Знімають великі приватні будинки з декількома санвузлами, самі умови досить хороші.

Оплата за роботу: в результаті отримуєте 9 зл/год netto (тобто на руки).

Санітарна книжка: потрібна польська, коштує 150 зл/1 рік, знімають з з/п один раз в рік. Якщо у Вас вже є в наявності, польська або українська, беріть з собою.

По прибуттю в Польщу Вас зустріне україномовний куратор, який допоможе Вам в адаптації у новому середовищі (покаже місце роботи, житло і т.д.). Також завжди буде для Вас доступний протягом цілого часу перебування за кордоном.

Цікавить як виглядає робочий процес? Приклад на відео

Також можливо зв’язатись за допомогою дзвінка, WhatsApp та Viber по контактам нижче, або з представником в Україні (UA номер)

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии