Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Продавець-консультант

 12 Октября Львов
Компания:Скрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/140066) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Продавець-консультант


Чим ви займатиметесь кожного дня?

Ви на «передовій» нашого бізнесу, саме ви безпосередньо працюєте з покупцем, завжди вітаючи його/її приємним голосом та посмішкою. Ви спілкуєтесь з усіма покупцями, виявляєте їх потреби та демонструєте небайдужість та зацікавленість в них. Ви задовольняєте потреби покупців, продаючи їм гарну продукцію та надаючи їм гарний сервіс. Ви збільшуєте виторги магазину та задоволеність покупців, постійно дбаючи про привабливість нашої продукції на полицях з відповідними до неї цінниками. Ви — невід'ємна, важлива частина вашої позитивної та енергійної команди та не боїтесь замарати руки, допомагаючи колегам в інших завданнях, як от отримання та замовлення продукції, мерчандайзинг, тощо.

Чого ми очікуємо від вас?

Ви позитивний, енергійний, чесний та відповідальний. Ви завжди доступні та готові допомогти покупцю, ви консультуєте покупців кваліфіковано. Ви не лякаєтесь шаленої черги біля каси та натовпу покупців, які потребують вашої допомоги. Навпаки, вам подобається активний та динамічний режим роботи. Вам подобається продавати та ви маєте до кожного покупця індивідуальний підхід. Ви завжди перевершуєте очікування покупця, максимально задовольняючи його/її потреби, навіть ті, про які він/вона не здогадуються. Ви торговець та командний гравець. Тож, гарний день — це коли ваші покупці задоволені, результати продажів високі і ви провели гарно день зі своїми колегами.
Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии