Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Регіональний менеджер

 12 Октября Хмельницкий
Компания:Скрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/140111) (Все вакансии)

Требования

Образование:базовое высшее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Гуртово-роздрібна компанія «ТІВА Україна» (дистрибуція провідних європейських виробників котельного та насосного обладнання, нагрівних приладів, обладнання для підготовки опалення, обладнання для систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та вентиляції) запрошує на посаду Регіонального менеджера у м. Хмельницький.

Вимоги до кандидатів:

Вища освіта; Досвід роботи на аналогічній посаді в даному напрямку (теплопостачання) від 2 років; Наявність автомобіля; Вільне володіння ПК; Знання асортименту, класифікації та характеристик товарів; Знання методів ціноутворення; Знання загальних вимог законодавства України щодо підприємництва та ведення бізнесу; Наявність напрацьованої бази клієнтів.

Особисті якості кандидатів:

Високий рівень самоорганізації; Орієнтованість на результат; Відповідальність; Аналітичний склад розуму; Стресостійкість; Пунктуальність.

Функціональні обов’язки:

Створення (в майбутньому — систематичне розширення) клієнтської бази у ввіреному регіоні; Проведення переговорів з існуючими клієнтами та партнерами з метою збільшення обсягів співпраці та розширення асортименту товарів; Проведення переговорів з новими клієнтами з метою укладання договорів про співпрацю (як письмових, так і усних) та організація співпраці з ними; Організація презентацій та заходів для підтримки продаж; Організація поставок товару клієнтам; Контроль документообігу та взаєморозрахунків, ведення звітності; Систематичне проведення збору та обробки інформації про конкурентів і ринку в регіоні та надання її керівництву Компанії.

Компанія пропонує:

Конкурентний рівень заробітної плати; Графік роботи: пн.-пт (сб, нд — вихідні дні); Компенсації витрат на мобільний зв’язок; Комфортні умови праці; Можливість самореалізації; Існує система лояльності до працівників.
Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии