Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Ріелтор (Риэлтор)

5 000 грн.
 10 Октября Ровно
Компания:Скрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/140026) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

У вас є шанс змінити себе та своє майбутнє. Можливо, що ви один з тих, хто ним скористається. Отже:

Розпочато новий осінній набір енергійних та талановитих людей, які не соромляться вести комунікації з людьми, які легко вміють заводити нові знайомства, які мають потяг до продажів, які готові до навчання та початкових труднощів, а в подальшому продажу самого дорогого товару серед всіх існуючих товарів, яким є нерухомість, в команду агентства нерухомості

Що пропонуємо:

1) Постійне навчання та вдосконалення себе, участь в платних тренінгах від майстрів своєї справи та доступ до офісної бібліотеки (понад сотні книг від гуру бізнесу та класиків світової літератури)

2) Гнучкий графік роботи зі своїм робочим місцем в комфортному офісі. (Центр міста Рівне, БЦ «Словацький»

3) Постійний доступ до офісу (погодьтесь, в продажах нерухомості у клієнта може виникнути бажання зустрітися і в вихідний день. Хіба варто відмовляти в цьому клієнту?)

4)Свій кабінет на сайті агентства нерухомості та в СRМ (мало хто з ріелторських компаній в нашому місті Рівне, використовує цей надзвичайно важливий веб-інструмент)

5) В нас є укладені ексклюзивні договори з забудовниками (залишиться тільки знайти клієнта на нове житло, надати йому інформацію про об'єкт вказавши на всі вигоди, які принесе купівля для клієнта, провести саму угоду, отримати від клієнта письмовий відгук про роботу та, звичайно, що гонорар!)

6) Ми, одні з перших в місті Рівне, почали працювати за новою для нашої країни технологією продажів - робота ріелтора по ексклюзивному договору з власником нерухомості, обов'язковою умовою якого є те, що покупець звільняється від ріелторських комісійних.

За 8 років роботи є велика кількість виконаних договорів, завдяки яким було надбано великій досвід в світі продажів нерухомості. Також була пророблена робота над помилками. З радістю поділюся досвідом з новими гравцями нашої команди набутим досвідом.

7) В нашій команді веб/менеджер Олександр зараз закінчує навчання в онлайн академії лідогенераціі у Рустама Назіпова. Зараз якраз іспити. Здавши їх та отримавши диплом Саша має забезпечувати безперебійний потік клієнтів для ріелторів, налаштовувати рекламні компанії для продажу нерухомості, виготовляти landing page (цільової веб-сторінки для об'єкта та багато іншого, що спростить та звільнить час для ріелтора). Ріелторам залишиться тільки повністю вирішити проблему клієнта та отримати від нього письмовий відгук про роботу. Звичайно, що клієнт з вдячністю заплатить і гонорар.

8) Ріелтори матимуть і агентську фірмову атрибутику (фірмові папки, ручки та посвідчення з логотипом агентства)

9) Ми єдині в місті в кого є Велика корпоративна Книга продажів агентства нерухомості. Це, як інструкція для молодого ріелтора, яка відповідає на запитання: що, де, як, коли та навіщо робити? Та головне, ради чого та кого.

10) У всьому світі професія ріелтор - високоприбуткова професія. В нашій країні цей ринок, так само, як і сама професія, тільки формуються. Тому місця для розвитку є вкрай багато. Розмір зарплатні - необмежений та справедливий!

Стажери, як і студенти в ВУЗах, спочатку отримуватимуть гарантовані проплати, яких вистачить на транспорт та телефонні розмови.

В нашому агентстві вводиться мульти-розрядна система фінансової мотивації. Тому кожен з ріелторів може стати ріелтором Першого розряду (найвищий розряд, всіх їх 6) та отримувати найвищу зарплатню.

Найкращий ріелтор року 2016 отримає від мене грошову премію в розмірі 500 доларів США!

11) Якщо Вас зацікавила наша пропозиція - відгукніться. Напишіть, просто про себе, без вигадок. На пошту: Отправить резюме

Можливо, що справа вашої мрії всього на відстані одного повідомлення! Не зволікайте!

Гойда Ігор - власник та керівник проекту Агентство нерухомості

P.S. Що ми не пропонуємо:

1) Фіксованих мізерних зарплат.

2) Сидіння постійно на офісних стільцях.

3) Використання тільки однієї старої перевіреної технології продажів - «я і так знаю все, більше мені не потрібно».

3)Займатися нечесними оборудками.

4) Працювати за «що дадуть то і добре».

5) Безсистемну роботу.

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии