Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Заблокирована

UI/UX Designer

15 000 грн.
 10 Октября Ровно
Компания:Скрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/140026) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Кому це важливо

Вакансія для веб дизайнера з хорошим знанням англійської мови. Для людини, яка в захваті від продуктів які створює. Для того, хто розуміє цінність яку несе дизайн для користувача. Тому, хто знає як виміряти ефективність вирішення задачі в цифрах. Для творця - який готовий змінити світ, і якщо не весь, ну то хоча б трошечки.

Роль дизайнера

Дизайнер один з ключових гравців в бізнесі. Ця людина задає тон усієї майбутньої розробки, це перша особа яка матеріалізує ідею в споглядуваний об'єкт. У ConguityHub такий творець гарантовано отримує повагу і визнання його праці.

В залежності від навичок претендент може зайняти різні ролі:

 • учень. Вміє використовувати Adobe Photoshop (Sketch) та Adobe Illustrator;
 • помічник дизайнера. Знає теорію дизайну і частково використовує на практиці;
 • молодший дизайнер. Чудово розуміється в деталях теорії дизайну та вміє досягати цілі;
 • «битий» дизайнер. Реалізовує поставлені бізнес задачі і вимірює ефективність виконання.
 • Бог дизайну. Придумує ідеї продукту та реалізовує його з позитивною економічною вигодою.

В залежності від того яку роль отримає претендент - така буде винагорода:

 • учень 150 - 250 у.о.
 • помічник дизайнера 250 - 400 у.о.
 • молодший дизайнер 400 - 700 у.о.
 • «битий» дизайнер 700 - 1200 у.о.
 • Бог дизайну 1200 - 3000+ у.о.

Не залежно від займаної ролі ми сприяємо розвитку кожного члена команди. Для того, щоб росла команда в цілому мають рости і члени цієї команди.

Процес роботи

Особливих вимог до організації роботи немає. Якщо зручно працювати з дому - то це для нас підходить; якщо зручно працювати в офісі - чудово, отримаєте робочий iMac27. Робочий графік - будь-який, що дозволяє ефективно виконувати задачі. Такий підхід зумовлений тим, що головною метою є продукт, організація праці - це інструмент її досягнення. Все, що допомагає створювати першокласний продукт ми приймаємо і підтримуємо.

Наша команда facebook.com/congruityhub з радістю прийме у свою сім'ю цілеспрямованого та відповідального дизайнера, який розділяє принципи схожі з нашими.

Відправляйте резюме, щоб отримати можливість створювати разом такі речі, якими можна буде пишатися і розказувати внукам.

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии