Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Заблокирована

Technical Support Engineer

 10 Октября Ровно
Компания:Скрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/140026) (Все вакансии)
Категории:IT-специалисты

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Едютон Україна є дочірньою компанією, одного з провідних виробників програмного забезпечення в галузі освіти, що має представництва у різних частинах світу з головним офісом у місті Сан-Франциско (США). Офіс знаходиться в місті Рівне, в сучасному офісному центрі.

У програмні продукти компанії входять веб аплікації, додатки для мобільних пристроїв та десктопів, що розробляються з використанням технологій JEE, .NET, PHP.

Працівникам компанії пропонується висока зарплата, надаються оплачувана відпустка, святкові та лікарняні дні. Персонал компанії залучається до закордонних відряджень і тренінгів.

В обов'язки Technical Support Engineer входить попередня обробка запитів користувачів та надання технічної підтримки. Успішний кандидат також буде задіяний у процесах підтримки компонентів систем, середовища розробки та розгортання програмного забезпечення. Обов'язковим є хороше володіння командами Linux та глибоке знання SQL. Перевагою є знання "cloud" технологій та досвід з підтримки комп'ютерних мереж.

Кандидат повинен володіти англійською мовою на рівні, достатньому для вивчення документації і письмового спілкування у реальному часі.

Якщо ви зацiкавленi в отриманнi хорошої та перспективної роботи, якщо ви надаєте перевагу зайнятостi у нових та цiкавих проектах, надсилайте вашi резюме.


Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии
 • .NET EngineerDataArt
  Харьков
 • QA Automation EngineerIT Recruitment Solutions (ITRS.ua) ®
  Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Сумы, Харьков
 • Linux Kernel EngineerIT Recruitment Solutions (ITRS.ua) ®
  Киев, Винница, Днепропетровск, Львов, Одесса, Полтава, Ровно, Харьков, Хмельницкий, Чернигов
 • Verilog HDL / VHDL EngineerIT Recruitment Solutions (ITRS.ua) ®
  Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Харьков, Хмельницкий
 • Web (NetSuite) Software EngineerIT Recruitment Solutions (ITRS.ua) ®
  Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Кировоград, Львов, Одесса, Ровно, Харьков, Чернигов
 • Другие вакансии в категории:  IT-специалисты
 • Другие вакансии в регионе:  Ровно


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии