Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Заблокирована

Агроном, Supervisor (в Канаду)

89 250 грн.
  7 Октября Житомир, Запорожье, Кировоград, Николаев, Одесса, Полтава, Харьков
Компания:Скрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/139638) (Все вакансии)

Требования

Образование:средне-специальное
Опыт работы:от года

Описание вакансии

Пропозиція з працевлаштування

Робота та імміграція в Канаду для кандидата та членів його сім'ї. Можливість поїздки в кредит.

Графік роботи: 8 год/день, 2 вихідних, можливість працювати понаднормово. Контракт 2 роки.

Заробітна плата: 3 500 — 5 700 канадських доларів за місяць. В залежності від працездатності кандидата та рентабельності ферми, можливий сумарний заробіток $ 60 000 — 90 000 за весь контракт.(Контракт 2−3 роки та імміграція).

Роботодавець (ферма 2200 га орної землі) надає роботу, своєчасну оплату праці (2 рази на місяць), житло, рахунок в банку, медичну страховку. Співбесіди з фермерами: жовтень 2016 — лютий 2017. Виїзд до Канади з квітня 2017 року.

Функціональні обов’язки:.

 • Управління персоналом ферми.
 • Організація польових робіт
 • Закупка добрив, гербіцидів, посівного матеріалу, паливно — мастильних матеріалів.
 • Робота на тракторах та комбайнах, (до 70% часу).
 • Вирощування врожаю польових культур згідно встановленої технології
 • Організацію зберігання та сушіння урожаю на току
 • Перевезення врожаю на елеватори.
 • Співпраця з агрохімічною службою.
 • Виконання фермою планових показників з врожайності.
 • Підпорядкування безпосередньо власнику ферми.

Вимоги до кандидатів:

Від 2 років офіційного досвіду роботи агрономом/керівником рослинницької ферми з банком землі від 1000 га, в Україні чи за кордоном (Supervisor зернової ферми)

Знання сучасних технологій з вирощування зернових та технічних культур

Досвід роботи в Україні чи за кордоном, на тракторах та комбайнах іноземного виробництва— Case, John Deere, New Holland. Вміння їздити на квадроциклі.

Досвід проходження виробничих практик на фермах США, Канади, Данії, Швеції, Австралії, Польщі та інших країнах, під час навчання в аграрних університетах БУДЕ ПЕРЕВАГОЮ.

Вимоги до знань англійської мови:

1. Кандидат має пройти особисто співбесіду англійською мовою з канадським фермером без перекладача, що відповідає рівню тесту IELTS 2.0 −2.5, на момент виїзду — IELTS 4.0−4.5.

2. Кандидатів, що не володіють достатнім рівнем англійської мови, запрошуємо на навчання та підготовки до складання екзамену з тесту IELTS. Термін навчання 1- 4 місяці. Фахівці компанії мають 9 річний успішний досвід та необхідні спеціальні методики з підготовки до складання тесту IELTS.

Поданій вакансії проводяться безкоштовні інформаційні семінари в Києві, офісі ILC.

Запис на інформаційний семінар за телефонами: (044) 481−0041 (31) та (066) (096) (093) 0000−773.

Міжнародна рекрутингова компанія ILC http://www.labour-centre.com/ з офісами в Канаді (Саскатун), Україна (Київ) та Польща (Варшава), спеціалісти якої мають 15 річний успішний досвід працевлаштування українців за кордон. Ліцензія Міністерства праці та соціальної політики України № АВ519114 від 28.05.2010 року). Пропонуємо роботу за кордоном, виключно офіційне працевлаштування.

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии