Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Інженер по плануванню та виготовленню прес-форм

  4 Октября Переяслав-Хмельницкий
Компания:Скрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/139775) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

KOSTAL - діюче у всьому світі незалежне сімейне підприємство із штаб-квартирою в Німеччині, котре проектує і виробляє технологічно досконалі електронні і мехатронні вироби для автомобільної промисловості. На 35 підприємствах групи працює більше 15 000 компетентних, лояльних і клієнтоорієнтованих співробітників.

Ми пропонуємо: офіційну і цікаву роботу в міжнародному високопрофесійному та інноваційному середовищі, яка включає в себе виконання різнопланових завдань. Ви можете професійно розвиватися разом з компанією світового рівня. Відкрита і орієнтована на командну взаємодію робоча атмосфера нашого сімейного підприємства зміцнює мотивацію і креативність наших працівників.

Для подальшого розвитку дочірнього підприємства в Україні в місті Переяславі-Хмельницькому Київської області ми шукаємо:

Інженера по плануванню та виготовленню прес-форм

Наші вимоги:

  • Вища технічна освіта (інженер-технолог машинобудування, технолог приладобудування, технолог інструментального виробництва);
  • Знання процесу конструювання та виготовлення прес-форм, технології обробки металів, деталей машин, допусків та посадок;
  • Досвідчений користувач ПК (MS Office), САD програми;
  • Володіння англійською мовою на рівні вище середнього.

Функціональні обов'язки:

  • Планування та адміністрування виготовлення форм в проекті;
  • Супроводження процесу виготовлення прес-форм у постачальника;
  • Координація роботи команди по виготовленню прес-форм.

Умови праці:

Офіційне працевлаштування (згідно КЗпП України);Оплачувана відпустка та лікарняні;Гнучкий графік роботи;Стабільна та конкурентоспроможна заробітна плата;Система преміювання відповідно досягнутим результатам;Безперервний процес навчання та обмін досвідом всередині компанії та з іноземними колегами;Матеріальна та соціальна підтримка працівників при релокації;Курси іноземних мов: англійська та німецька;Спортивні заняття (волейбол, футбол, баскетбол).
Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии