Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Спеціаліст з сервісу

  3 Октября Одесса
Компания:Cкрытая компания  (http://rabotaplus.ua/company/id/139721) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Спеціаліст з сервісу

Ти не уявляєш свого життя без спорту? Ти не пропускаєш жодного чемпіонату та в курсі усіх останніх спортивних новин? Ти завжди хотів займатися тим, що тебе надихає, та поділяєш нашу ціль — кожен день допомагати людям змінювати своє життя за допомогою спорту? Тоді обов’язково приєднуйся до динамічної та яскравої команди adidasGroup!

Ми пропонуємо тобі стати консультантом зі спорту в одному з фірмових магазинів нашої компанії та зробити роботу своїм хобі! З першого ж дня ти поринеш у світ спорту та отримаєш унікальну можливість разом з крутою командою надихати людей бути чемпіонами!

Основні задачі

Представлення товару у торгівельному залі магазину відповідно до стандартів та рекомендацій компанії; Консультації клієнтів; Відповідальність за предсавлення повного асортименту товару у торгівельному залі.

МИ ОЧІКУЄМО

Якщо ти:

Професійно або на аматорському рівні займаєшся спортом; Легко орієнтуєшся у спортивних темах: їжа\вправи\фізіологія людини; Знаєш, що Ібрагимович — це прізвище, а не ім'я по-батькові одного з футболістів J Комунікабельний; Активний; Відкритий та доброзичливий; Любиш людей та прагнеш їм допомагати; Заряджаєш оточуючих своєю енергією; Впевнений, що за допомогою бренда зможеш змінити світ,

ТОДІ НАМ ПОТРІБЕН САМЕ ТИ!

МИ ПРОПОНУЄМО

Взамін ти отримуєш:

Насичене та яскраве корпоративне життя, можливість стати частиною спортивних співтовариств; Можливість змінюватись за допомогою глобального бренду та допомагати змінюватися іншим; Круту команду; Гідну заробітну плату; Прозорий кар'єрний розвиток; Безкоштовну форму з останньої колекції (2 рази на рік); Знижки на продукцію компанії.

Щоб відгукнутися навакансію, необхідно заповнити анкету тут: http://vacancy.adidas.ru/ua

(Звертаємо увагу, щорозглядаються виключно ті відгуки навакансію, які були залишені насайті http://vacancy.adidas.ru/ua)

Читай бiльше усоцiальних мережах: https://vk.com/robotavadidasua

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии