Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Архіваріус

2 940 грн.
 21 Октября Чернигов

Требования

Образование:средне-специальное
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Требования:

Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Бажаний напрям підготовки «Документознавство та інформаційна діяльність».

Впевнений користувач ПК, MS Office (Word, Excel)

Обязанности:

Проведення роботи з ведення архівної справи.

Організація і забезпечення зберігання документів, які надійшли до архіву.

Приймання та реєстрація документів, які надійшли на зберігання, від структурних підрозділів, роботу з якими у діловодстві закінчено.

Участь у розробленні номенклатури справ, перевірка правильності формування та оформлення справ під час їх передавання до архіву.
Згідно із чинними правилами шифрування справ.

Систематизація і розміщення справ, ведення їх обліку.

Підготовка зведених описів справ постійного і тимчасового термінів зберігання, а також актів для передавання справ на державне зберігання, на списання і знищення матеріалів, строки яких минули.

Участь у роботі з експертизи наукової і практичної цінності архівних документів.
Стеження за станом документів, своєчасним їх відновленням, додержанням у приміщеннях архіву умов, необхідних для забезпечення їх збереження.

Контроль додержання правил протипожежного захисту в приміщеннях архіву.

Видання архівних копій та документів, підготовка необхідних довідок на основі відомостей, які є в документах архіву, ведення їх обліку.

Підготовка необхідних даних для складання звітності щодо роботи архіву.

Вживання заходів щодо використання в роботі сучасних технічних засобів.


Условия:

Випробувальний строк 1 місяць.

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии