Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в MCFR в Киеве на RabotaPlus

MCFR

На сайте с 11 Ноября 2009
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку — Цифрове видавництво MCFR. Ми поєднуємо законодавство та практику, досвід українських експертів та світові технології. Усе, щоб бути поруч, коли Вам потрібні правильні рішення.

Основним напрямом нашого бізнесу є інформаційне забезпечення професіоналів. Ми випускаємо спеціалізовані періодичні видання, електронні експертно-правові системи, проводимо короткострокові освітні програми підвищення кваліфікації.

Ми створюємо наші видання за світовими стандартами якості подання професійної інформації докладаючи українську мудрість, наполегливість та щиру любов до праці. Наші експерти — провідні фахівці з усіх куточків України — працюють для Вас.

Наші продукти використовують у своїй роботі: бухгалтери комерційних і бюджетних установ, фахівці кадрових служб, фахівці з охорони праці, помічники керівників, секретарі, діловоди, офіс-менеджери, керівники і головні медсестри установ охорони здоров’я, керівники і фахівці освітніх установ, фахівці з державних закупівель

Компанія динамічно розвивається, і щороку ми випускаємо декілька нових продуктів. Нам довіряють понад 150 тисяч професіоналів України! Приєднуйтеся!

Детальніше про наші продукти та інтернет-ресурси ви можете дізнатися на сайті: http://mcfr.ua/

Заходьте та дізнайтесь більше про вакансіі у відділі продажів! http://job.mcfr.ua/

Про наше життя: https://www.facebook.com/mcfrUA/ , https://vk.com/mcfrua

Контактная информация

Адрес:Киев
Телефон:

+38 (044) 586-56-06

Контактное лицо:Татьяна

Вакансии в MCFR