Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в АБ "Діамантбанк" в Киеве на RabotaPlus

АБ "Діамантбанк"

На сайте с 15 Ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Діамантбанк – сучасний та стабільний банк для корпоративних й індивідуальних клієнтів. 14 років на фінансовому ринку України ми зростатаємо разом з нашими клієнтами, забезпечуючи високу якість наших продуктів, рівень обслуговування та надійність. Місія Банку - сприяння економічному розвитку та добробуту наших клієнтів – самодостатніх і впевнених у сьогоденні представників бізнесу й суспільства шляхом надання їм персональних фінансових рішень. Банк орієнтується на світові стандарти обслуговування клієнтів і рівною мірою дорожить кожним клієнтом. Ми пишаємося тим, що у 2005 році Діамантбанк посів перше місце серед банків України за якістю обслуговування клієнтів. Філіали та відділення Банку представлені в 10 регіонах України. Банк продовжує активно розвивати власну мережу відділень та філій як в м. Київ так і по свій Україні.
Діамантбанк – сучасний та стабільний банк для корпоративних й індивідуальних клієнтів. 14 років на фінансовому ринку України ми зростатаємо разом з нашими клієнтами, забезпечуючи високу якість наших продуктів, рівень обслуговування та надійність. Місія Банку - сприяння економічному розвитку та добробуту наших клієнтів – самодостатніх і впевнених у сьогоденні представників бізнесу й суспільства шляхом надання їм персональних фінансових рішень. Банк орієнтується на світові стандарти обслуговування клієнтів і рівною мірою дорожить кожним клієнтом. Ми пишаємося тим, що у 2005 році Діамантбанк посів перше місце серед банків України за якістю обслуговування клієнтів.
 
Філіали та відділення Банку представлені в 10 регіонах України. Банк продовжує активно розвивати власну мережу відділень та філій як в м. Київ так і по свій Україні.

Діамантбанк націлений на формування команди талановитих і відкритих до співпраці, нових знань та досвіду професіоналів, які у своїй діяльності керуються корпоративними цінностями, етичними нормами та загальною філософією Банку. У свою чергу, Діамантбанк прагне створити таке робоче середовище, яке сприятиме розкриттю потенціалу й задоволенню професійних амбіцій працівників, а також стимулюватиме командний результат в процесі досягнення стратегічних цілей.

“Команда Діамантбанку: жоден з нас не є настільки успішним, як ми всі разом”

 Зі щирими побажаннями вдалої кар'єри та професійного зростання,                       
Команда Діамантбанку

Контактная информация

Адрес:Киев, пл.Контрактова 10а
Телефон:

4942562


Вакансии в АБ "Діамантбанк"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.