Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Работодателю
 4. Рынок труда Украины

ГОЛОСУЙ ЗА КРАЩОГО КАДРОВИКА УКРАЇНИ!

2 Август, 2012 2105

З 1 серпня 2012 р. стартує другий етап Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України» - номінація «Вибір України».Заходь на сайт www.top10ku.com.ua та голосуй за кращого кадровика України!

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ ДЛЯ ЛІДЕРА ГОЛОСУВАННЯ – СУЧАСНИЙ ЦИФРОВИЙ ФОТОАПАРАТ!

Учасники ТОП-10 Рейтингу отримують підтвердження високого рівня професійної майстерності та у зв’язку із цим широкі можливості для подальшого професійного та кар’єрного розвитку.

Основні цілі Рейтингу:

·Об’єднання професіоналів з усіх регіонів України

·Стимуляція саморозвитку, творчого пошуку та підвищення професійної майстерності фахівців кадрової справи

·Надання можливості кадровикам взяти участь у всеукраїнському проекті й оцінити рівень своїх знань

Рейтинг проводиться вдруге. У 2011 році понад 150 кадровиків з різних регіонів України взяли участь у Рейтингу. Переможці, що увійшли до ТОП-10 кращих кадровиків України, отримали цінні призи від Організатора. Крім того, всі учасники були запрошені на безкоштовний кадровий семінар.

Організатор — журнал «Кадровик України»

Щомісячне спеціалізоване видання для керівників, фахівців кадрових і НR-служб. Поширюється лише за передплатою через редакцію, поштові відділення та передплатні агентства.

На 128 сторінках лише актуальна та практична інформація: зміни в законодавстві, трудове право, кадровий облік, діловодство, професійна класифікація, соціальне страхування та багато іншого. Спеціальна рубрика для менеджерів з персоналу. Для передплатників щодня працює безкоштовна телефонна лінія «Запитання — Відповідь».

З питань, пов’язаних з організацією та проведенням Рейтингу, будь ласка, звертайтеся:

Вікторія Ємельянова

координатор проекту

тел. (044) 568-50-60

моб. 050 343 04 33

vika@profpressa.com

www.kadrovyk.com.ua

Читайте также
 • Работа в Германии для всех желающих.13 Январь, 2017

  Работа для украинцев в Германии - довольно реальное явление.

 • Украинки получают на 40% меньше своих коллег-мужчин12 Январь, 2017

  В Украине разница в зарплате женщин и мужчин, выполняющих идентичную работу, может составлять от 25 до 40%, не в пользу слабого пола.

 • Доводим резюме до идеала11 Январь, 2017Многие специалисты задаются вопросом: «Как составить идеальное резюме?». Сложности в составлении резюме могут возникать как в техническом наполнении данного документа, так и в содержании, так и в прочих моментах, которые являются спорными. Это происходит потому, что конкретных требований к составлению резюме нет и соискатели имеют возможность проявить свой творческий потенциал в написании резюме.
 • Повышение минимальной зарплаты: всем ли хватит работы?11 Январь, 2017Экспертный прогноз роста заработных плат украинцев, в среднем, на 10-20%, который нам обещают в 2017 году, скорее всего, коснется далеко не всех.
 • Осторожно! Работа после праздников...10 Январь, 2017Специалисты из области медицины и их коллеги психологи давно высчитали, что отдых более трех суток подряд, приносит затем нешуточный стресс, и относиться к выходу на работу, каждому из нас следует серьезно, даже если ваша профессия является «образцом» самого спокойного труда.