Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Обучение

Імпульс для першої роботи

27 Март, 2012 2322
Імпульс для першої роботиКожен студент, а тим паче випускник ВНЗ, рано чи пізно замислюється над своєю фінансовою незалежністю і, якщо він не вигравав кругленьку суму в лотерею, починав шукати роботу. Але як це робити? Є декілька шляхів для вирішення цієї проблеми: звернутися по допомогу до батьків (знайомих), розміщати своє резюме на відповідних ресурсах чи відвідувати відповідні тематичні заходи. Розгляньмо коротко переваги та недоліки кожного методу. Отже, батьки чи знайомі. Очевидною перевагою є майже стовідсоткова гарантія того, що тебе не «кинуть». Адже батьки не побажають своїй дитині зла, а знайомі, у більшості своїй, не захочуть псувати добрі стосунки. Які ж недоліки такого шляху? По-перше, назвати це «фінансовою незалежністю» можна доволі таки умовно: не помічаючи цього, можна просто «сісти на шию» батькам, адже ставлення «батько/матір-син/донька», що склалося протягом життя, досить важко уникнути на роботі. Крім того, саме таке ставлення (або ж поблажливе ставлення знайомого шефа) може спричинити неприязнь колективу до нового співробітника. Не варто також забувати, що не всі мають таких батьків чи знайомих, котрі можуть допомогти з працевлаштуванням. Другий варіант: моніторинг відповідних видань (в т. ч. й Інтернет-видань) та розміщення там свого резюме. Варто зазначити, що зазвичай сайти (за деякими виключеннями) не є орієнтованими саме на студентів. Це означає, що роботу шукатимуть ще й люди, що мають певний досвід роботи та відповідні практичні професійні здібності. Простому студентові чи випускнику українського ВНЗ буде досить складно конкурувати з ними, а працедавець, найчастіше, надасть перевагу не молодому спеціалістові, а людині з досвідом роботи. Тому, використовуючи цей спосіб пошуку роботи, аплікант може до пенсії чекати на позитивну відповідь з відділу кадрів. Не варто також забувати про можливість шахрайства збоку працедавців або їх недобросовісність під час виплати заробітної плати. Шлях третій: відвідання відповідних тематичних заходів, наприклад Ярмарку вакансій «Імпульс-2012», що проходитиме в Києві 10-11 квітня. В чому переваги такого методу для того, чия кар’єра ще тільки починається? В першу чергу, кожен з роботодавців знає, на що йде: даючи згоду на участь в такому заході, він усвідомлює, що його цільовою аудиторією є ті спеціалісти, які ще навчаються або тільки нещодавно закінчили ВУЗ, іншими словами молоді спеціалісти без досвіду роботи. По-друге, на цьому заході кожен зі студентів може ознайомитися одразу з декількома роботодавцями, дізнатися їхні умови та отримати певні рекомендації від них, а найголовніше – знайти прямі контакти. Які ж недоліки? Очевидним є лише один суттєвий недолік: періодичність, з якою проводяться ярмарки вакансій – зазвичай, великі заходи для молодих спеціалістів не відбуваються частіше ніж 1-2 рази на рік. Тому не варто втрачати такий шанс: якщо Ви шукаєте роботу – то Вам просто необхідно відвідати найближчий ярмарок вакансій – «Імпульс-2012»
Читайте также
  • Что делать, если поиск работы затянулся?24 Октябрь, 2016Поиск работы – это всегда затяжной и болезненный процесс для соискателя. Он требует от специалиста постоянной активной деятельности. Возможно, в на себе замечали, как порой поиски трудоустройства стоит на месте и нужно что-то срочно делать, чтобы выйти из этого застоя.
  • Как сделать резюме живым, если твоя профессия стандартная?19 Октябрь, 2016Любому соискателю хочется завоевать внимание и интерес работодателя с помощью резюме. Это вполне логично, ведь создается первое впечатление о работнике и его профессиональном опыте. Специалисты творческих профессий чаще всего выбирают нестандартную подачу резюме, используя различные мультимедийные инструменты и инновационные технологии. Но что делать тем, у кого профессия не творческая или не подходит для написания нестандартного резюме?
  • Почему женщины зарабатывают меньше мужчин?17 Октябрь, 2016Как бы не была заезжена тема о гендерном неравенстве, тем не менее, существует тенденция большего заработка мужчинами, чем женщинами. На сегодняшний день женщина стала на один уровень в вопросах рекрутинга с мужчиной. Практически ни одна профессия не обходится без участия женщины. Хочется также отметить, что не все женщины зарабатывают меньше мужчин. Существуют и те, кто значительно преуспевает в своей карьере и постепенно взбирается все выше.
  • Как стать интересной личностью для нового коллектива?12 Октябрь, 2016Новый рабочий коллектив – живой организм, который по-разному может воспринимать и принимать нового работника. Любому соискателю хотелось бы попасть в хороший коллектив с доброжелательной атмосферой. К тому же, всегда хочется произвести положительное первое впечатление о себе.
  • Нужно ли планировать и анализировать свой рабочий день?10 Октябрь, 2016Ежедневно, посещая работу, мы выполняем множество задач и заданий, которые дает руководитель или директор. Рабочий день – регламентированный отрезок дня, поэтому меньше всего хочется тратить его на выяснение чем заняться и что нужно делать, особенно это касается тех работников, чья плата труда сдельная. Именно поэтому менеджеры по персоналу рекомендуют планировать свой рабочий день на день вперед, чтобы не терять даром время.