Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Обучение

Імпульс для першої роботи

27 Март, 2012 2322
Імпульс для першої роботиКожен студент, а тим паче випускник ВНЗ, рано чи пізно замислюється над своєю фінансовою незалежністю і, якщо він не вигравав кругленьку суму в лотерею, починав шукати роботу. Але як це робити? Є декілька шляхів для вирішення цієї проблеми: звернутися по допомогу до батьків (знайомих), розміщати своє резюме на відповідних ресурсах чи відвідувати відповідні тематичні заходи. Розгляньмо коротко переваги та недоліки кожного методу. Отже, батьки чи знайомі. Очевидною перевагою є майже стовідсоткова гарантія того, що тебе не «кинуть». Адже батьки не побажають своїй дитині зла, а знайомі, у більшості своїй, не захочуть псувати добрі стосунки. Які ж недоліки такого шляху? По-перше, назвати це «фінансовою незалежністю» можна доволі таки умовно: не помічаючи цього, можна просто «сісти на шию» батькам, адже ставлення «батько/матір-син/донька», що склалося протягом життя, досить важко уникнути на роботі. Крім того, саме таке ставлення (або ж поблажливе ставлення знайомого шефа) може спричинити неприязнь колективу до нового співробітника. Не варто також забувати, що не всі мають таких батьків чи знайомих, котрі можуть допомогти з працевлаштуванням. Другий варіант: моніторинг відповідних видань (в т. ч. й Інтернет-видань) та розміщення там свого резюме. Варто зазначити, що зазвичай сайти (за деякими виключеннями) не є орієнтованими саме на студентів. Це означає, що роботу шукатимуть ще й люди, що мають певний досвід роботи та відповідні практичні професійні здібності. Простому студентові чи випускнику українського ВНЗ буде досить складно конкурувати з ними, а працедавець, найчастіше, надасть перевагу не молодому спеціалістові, а людині з досвідом роботи. Тому, використовуючи цей спосіб пошуку роботи, аплікант може до пенсії чекати на позитивну відповідь з відділу кадрів. Не варто також забувати про можливість шахрайства збоку працедавців або їх недобросовісність під час виплати заробітної плати. Шлях третій: відвідання відповідних тематичних заходів, наприклад Ярмарку вакансій «Імпульс-2012», що проходитиме в Києві 10-11 квітня. В чому переваги такого методу для того, чия кар’єра ще тільки починається? В першу чергу, кожен з роботодавців знає, на що йде: даючи згоду на участь в такому заході, він усвідомлює, що його цільовою аудиторією є ті спеціалісти, які ще навчаються або тільки нещодавно закінчили ВУЗ, іншими словами молоді спеціалісти без досвіду роботи. По-друге, на цьому заході кожен зі студентів може ознайомитися одразу з декількома роботодавцями, дізнатися їхні умови та отримати певні рекомендації від них, а найголовніше – знайти прямі контакти. Які ж недоліки? Очевидним є лише один суттєвий недолік: періодичність, з якою проводяться ярмарки вакансій – зазвичай, великі заходи для молодих спеціалістів не відбуваються частіше ніж 1-2 рази на рік. Тому не варто втрачати такий шанс: якщо Ви шукаєте роботу – то Вам просто необхідно відвідати найближчий ярмарок вакансій – «Імпульс-2012»
Читайте также
  • Тестовое задание: «развод» наивных или «бракосочетание» с вакансией? 8 Декабрь, 2016Стоит понять кому, кто и для чего предлагает выполнение тестовых заданий и чего следует опасаться кандидатам на самом деле.
  • Реформа оплаты труда 2017 7 Декабрь, 2016На днях на заседании Верховной рады был принят законопроект №5130 об оплате труда. Как известно, Верховная Рада давно обещала значительные изменения для украинцев в вопросах оплаты труда, внесение единого социального налога, пенсионного обеспечения, социальной политики и прочего. Первым значительным решением стало повышение уровня минимальной заработной платы до 3200 гривен, которое вступит в силу автоматически с 01.01.2017. Принятая 6 декабря реформа оплаты труда также вступает в действие с 1 января нового года, а также внесет конкретные изменения в Кодекс законов о труде.
  • «Мусорщик», «киллер» и другие «особенности» интернет поиска работы. 7 Декабрь, 2016Помня, о неплохих заработках в студенческие годы, которые давала нам: студентам –биологам, подработка (да простит меня Небо) на дежурствах в провинциальном морге и на покраске высоченных труб местной мануфактуры, я начал иступлено бомбить интернет запросами типа «ищу грязную работу» или «возьмусь за высокооплачиваемую рискованную работу».
  • Тот самый фриланс: романтика и ужасы свободного полета 6 Декабрь, 2016Возможности современного мира, все чаще позволяют человеку делать вещи, еще в недалеком прошлом неприемлемые. Как, например, работать фрилансером.
  • Причины смены рабочего место специалистами IT 5 Декабрь, 2016Результаты последних опросов IT-специалистов показали, что, в основном, работники довольны своей работой и родом занятий. Тем не менее, многие специалисты IT-сферы серьезно задумываются о смене рабочего места в 2017 году.