UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Психотерапевты объяснили, почему нельзя ставить телевизор в спальне

Психотерапевты объяснили, почему нельзя ставить телевизор в спальне

14.01.2010 1561

Американские специалисты провели исследование с участием почти 21 500 человек. Ученых удивило то, что большая часть мужчин и женщин практически ежедневно смотрят телевизор перед сном. А многие и засыпают при включенном телевизоре.

Сканирование головного мозга добровольцев показало, что во время просмотра телевизора мозг начинает работать так же активно, как во время занятия спортом. Это приводит к нарушению сна, в частности - к бессоннице.

А вот проблемы со сном, в свою очередь, значительно ослабляют иммунитет человека и способствуют развитию хронических заболеваний, передает УБР.

Чтобы избежать появления серьезных проблем со здоровьем, специалисты советуют не ставить телевизор в спальне и не смотреть программы и фильмы непосредственно перед сном.

Читайте також

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

  • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

    Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

  • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

    Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору