Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Статьи

Інститут підготовки кадрів промисловості

3 Ноябрь, 2008 416

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ

ПРОМИСЛОВОСТІ

III рівень акредитації

Ліцензія МОНУ АВ № 159012 від 04.08.2006 року. 

 

Інститут підготовки кадрів промисловості заснований у 1949 році. Державний вищий навчальний заклад післядипломної освіти — головна організація з питань підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів Міністерства промислової політики України.

Інститут нагороджений Срібною медаллю «Незалежність України» та дипломом учасника загальноукраїнського проекту «Промисловість та підприємництво України», номінант альманаху «Золота книга української еліти», лауреат міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна».

При Інституті працюють ПОСТІЙНО ДІЮЧІ КУРСИ, на яких за короткий термін можна отримати сучасні престижні професії: 

«Секретар керівника, фахівець кадрової служби» — слухачі вивчають такі дисципліни, як: ПК, діловодство на ПК, офісну техніку, психологію, діловий імідж, трудове законодавство, первинну бухгалтерію та ін.

«Оператор комп’ютерного набору, користувач ПК».

«Косметик-візажист-стиліст» — слухачі навчаються на денній (три місяці) та очно-заочній (заняття проходять по суботах) формах навчання в сучасно обладнаних аудиторіях-салонах, косметичних кабінетах, відвідують семінари та майстер-класи. Навчаються таким дисциплінам, як: медична косметологія, дерматологія та фізіологія, косметологічна фармакологія, основи апаратної косметології, основні види масажу обличчя, фітокосметологія та аромокосметологія та ін. Діють семінари: «Апаратна косметологія», «Бікіні — дизайн».

«Візажист-стиліст» — професійна підготовка візажистів (всі види професійного макіяжу, авангардний, подіумний візаж, креатив, стилістика кольору, індивідуальний підбір стилю тощо).

Проводиться навчання перукарів. Базова підготовка та підвищення кваліфікації від починаючого майстра «Перукаря-універсала» до професіонала в перукарському мистецтві — «Перукаря-модельєра». Курси перукарів виділяються серед інших своєю різноманітною програмою навчання, такою як: засвоєння школи стрижок «VIDAL SASSОON», комерційні стрижки та зачіски, новітні технології фарбування та хімічної завивки волосся, колористика, креативні стрижки та зачіски, моделювання та художнє оформлення вечірніх та святкових зачісок, персоналізація та ін. Діють семінари на тему: «Трибологія», «Колекційні вечірні зачіски», «Афроплетіння та нарощування волосся», «Колористика».

Сьогодні на ринку праці великим попитом користуються «Майстри манікюру та педикюру» ( 2 клас, 2 розряд), саме тому Інститут проводить професійні курси, де слухачі отримують знання з освоєння: класичного манікюру та педикюру, французького манікюру, художнього розпису, пірсінгу нігтів, нейл-арту, СПА-манікюру, арт-дизайну та ін.. А також підвищують кваліфікацію, вивчаючи курс «Моделювання, оздоровлення та нарощування нігтів».

«Фахівці з лікувальної фізичної культури та масажу в системі реабілітації» займаються в спеціально обладнаних аудиторіях, де вивчають не тільки прийоми лікувального масажу, але й опановують нові сучасні та альтернативні види масажу, а саме: антицелюлітний масаж, рефлексотерапію, таласотерапію, основи крапкового масажу, пост-ізометричну релаксацію, сегментарний масаж, основи східного масажу, елементи мануальної терапії, аромомасаж, апітерапію та ін. Для працюючих масажистів діють курси підвищення кваліфікації — «Дитячий масаж», «Тайський масаж» та семінари «Стоун-масаж, масаж Гуаша», «Антицелюлітна програма», «Аромотерапія».

«Кухар (ІІІ-VI розряд )» та «Кондитер (III — V розряд)» курсова підготовка та підвищення кваліфікації. Заняття проходять в спеціально обладнаних аудиторіях, де майбутні кухарі та кондитери вивчають секрети приготування страв української, європейської та східної кухонь; рецепти екзотичних салатів, кондитерських виробів, дієтичні та фірмові страви, психологічні аспекти обслуговування, а також освоюють тонкощі мистецтва оформлення страв та проходять практику і стажування в елітних ресторанах м. Києва. Діють семінари: «Святкове оформлення страв». 

 Серед молоді популярністю користуються професії «Бармена (4 розряд) — «Офіціант» (3 розряд)» та найприбутковіші на Україні професії «Гувернантка» та «Економка». 

Проводиться також навчання за такими спеціальностями, як: «Адміністратор салонів краси та ресторанів», «Молодша медична сестра з догляду за хворим», «Продавець-консультант-касир» тощо.

Косметик

Візажист-стиліст

Перукар-універсал

Перукар-модельєр

Манікюр-педикюр

ЛФК та масаж

Кухар (III-VI р.)

01.12.2008

05.11.2008

05.11.2008

10.11.2008

05.11.2008

17.11.2008

10.11.2008

2100 грн

1000 грн

2100 грн

1200 грн

1200 грн

1400 грн

2000 грн

 

Всі спеціальності ліцензовані.

Видаються свідоцтва та сертифікати державного зразка.

Надається гуртожиток, готель.

Доступні ціни та поетапна оплата.

Безкоштовне працевлаштування.

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ІНСТИТУТУ! 


04071, м. Київ, Лук’янівська, 65/67

тел.: (044) 417 20 10, тел/факс: 417-41-55

www.ipkprom.com.ua

Читайте также
  • Наперегонки с инфляцией: спринт, марафон или спортивная ходьба 2 Декабрь, 2016Хочется верить в лучшее. Наши «тренеры» понемногу переходят от «спортивной ходьбы» к изнурительному «марафону», обещая индексацию и в следующем году. Причем, грядущая индексация, просто пугает своими цифрами.
  • В обход стереотипов: секрет вашего успеха на собеседовании 1 Декабрь, 2016Если вы столкнулись с проблемой в уверенности благоприятного исхода вашего предстоящего собеседования, прочтите это до конца и… получите свою работу!
  • Работа на Новый год30 Ноябрь, 2016

    Начало декабря – отличное время, чтобы задуматься о новогодних и рождественских праздниках, а также о своей занятости на этот период времени. Некоторым специалистам к этому времени не удалось трудоустроится, но это вовсе не значит, что они в безвыходном положении. Для многих соискателей работа на Новый год – это возможность получить хорошую прибыль и заработок. Именно поэтому они оставляют на рождественский период большие надежды.


  • Отредактируйте свое резюме прямо сейчас!28 Ноябрь, 2016Очень часто соискатели сталкиваются с проблемой застоя в поиске трудоустройства. Это может происходить по разным на то причинам и одной из самых разрешимых является некачественно составленное резюме. Как известно, резюме обеспечивает первое знакомство соискателя с работодателем, именно поэтому оно должно быть безупречным и грамотным. Многие HR-менеджеры настоятельно рекомендуют всем соискателям перед рассылкой резюме вычитывать документ, а давно ищущим работу срочно отредактировать его.