Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Новости

Пост-реліз

10 Декабрь, 2007 2042

Задекларований загальнонаціональний масштаб конференції відобразився в географії заходу, яка охопила всі регіони України. Організатор – компанія RTC group – презентувала гостям європейські бізнес-стандарти та колорит Львова.

Серед компаній-учасників були організації з банківської, страхової, виробничої, торгівельної, видавничої, логістичної, дистрибуторської та ІТ-сфер, а також багато рекрутингових агентств.

Концепція першого дня передбачала обговорення актуальних проблем рекрутингу (стандартизація роботи, партнерство в рекрутингу, імідж роботодавця, нові методи оцінки та пошуку персоналу, особистість рекрутера тощо). Відтак, формат даної частини програми - доповіді та круглі столи, які працювали одночасно в двох залах.

Були опрацьовані наступні теми:

 • “Шляхи розвитку рекрутингу в Україні”
 • “Структуроване поведінкове інтерв’ю за компетенціями при підборі персоналу в FMCG компаніях”
 • “Аспекти ведення рекрутингового бізнесу”
 • “Нові техніки в підборі персоналу”
 • “Імідж роботодавця як важлива складова залучення кандидатів. Реалізація рекрутингу у великій компанії”
 • “Підбір спеціалістів в сфері ІТ в Україні” 
 • “Підбір персоналу для магазинних структур”
 • “Партнерство в рекрутингу”
 • “Стандартизація”, “ІСО 9000”
 • “Стандарти роботи. Підвищення якості рекрутингових послуг”
 • “Діагностика кандидата на відповідальну посаду на ступінь ймовірності скоєння службових зловживань”
 • “CRM, як бізнес-автоматизація в рекрутингу”
 • “Інтернет-ресурс як джерело пошуку персонал”
 • “360° Рекрутингу: погляд з боку замовника, рекрутера, кандидата”
 • “Побудова та реінженірінг бізнес-процесів підбору персоналу”
 • "Рекомендації як джерело  пошуку персоналу”
 • „Шляхи саморозвитку рекрутера: якості, знання та вміння обхідні для того, щоб стати успішним. Кар’єра рекрутера.”

За словами учасниці з бухгалтерського бюро „Інформ Плюс”, Валерії Варченко, „стало зрозуміло, куди рухатись далі, а рухатись в одному напрямку – набагато ефективніше”.

В перервах на запашну львівську каву гості Першої всеукраїнської конференції рекрутингу прогулювались приміщенням, наповненим історією; оглядали кімнати, де колись відбувались зйомки кіноповісті „Д’Артаньян і три мушкетери”; та фотографувались біля видатної сходової галереї вестибуля. А під час обіду всі мали змогу насолодитись класичною музикою у виконанні спеціально запрошеного струнного квартету.

На конференції діяла валюта – грошові одиниці „рекрутерчики”, якими оплачувалась активна участь у програмі. Наприкінці дня відбулася лотерея від організаторів. Власники рекрутерчиків мали можливість виграти сувеніри з логотипом заходу, новинки професійної літератури та сертифікати на проходження тренінгів Оксани Краснопольської. За умовами конкурсу у „багатіїв” зростали шанси отримати подарунок. Теорія ймовірності спрацювала на 100%, і більшість призів повезла додому  „активістка конференції”, директор відділу підбору та адаптації персоналу ЗАТ „Інком” Олена Сотник.

Ще один сюрприз для учасників конференції підготував розважальний партнер Клуб-Казино „Split”. Для знавців історії азартних ігор був проведений розіграш ваучерів на фішки.

Кульмінацією стала екскурсія вечірнім містом у супроводі відомих українських істориків братів Радковців.

Концепція другого дня була спрямована на навчання в розрізі рекрутингу як бізнесу та рекрутингу як професії. Майстер-класи провели провідні тренери на ринку бізнес-навчання персоналу: Віктор Кривизюк (Тренінговий центр RTC), Оксана Краснопольська (ВАТ «Троянда»), Руслан Савчинський («Галбізнес Консалтинг») та  Юлія Кирилюк (Агентство професійного навчання ”D&Y”).

У І Всеукраїнській конференції рекрутингу також взяла участь бізнес-тренер, психолог Олена Скайст, яка продемонструвала програму емоційного розвантаження та боротьби зі стресом в організаціях „Relax”.

На урочистій церемонії завершення конференції учасники одноголосно бажали організаторам зробити конференцію традиційною, збільшити масштаби та тривалість її проведення. А генеральні партнери заходу, портал HR-liga, запропонували наступного року зустрітись в Національному Палаці „Україна”. В свою чергу, бізнес-тренер компанії „Троянда” висловив розчарування: „З об’єктивних причин, боюсь не потрапити на 100-у конференцію рекрутингу”.

Підсумовуючи результати І Всеукраїнської конференції рекрутингу, можна говорити про перехід зовнішнього та внутрішнього рекрутингового світу на якісно новий рівень. Результат - висока ефективність роботи кожного учасника бізнес-процесу.

В 2008 році компанія RTC group запрошує спеціалістів відвідати ІІ Всеукраїнську конференцію рекрутингу, проведення якої від сьогодні стане традиційним.

P.S. Перша всеукраїнська конференція рекрутингу – це… Що відповіли наші учасники? 

„1 ВКР – это представители разных регионов под одной крышей”

Валерія Варченко, „Інформ-плюс”,  м.Київ

1 ВКР – это пространство для общения с коллегами,  возможность узнать новые тенденции,   анализ возможностей и рисков рекрутинга

Інна Близнюкова, КА „Персонал”,  м. Донецьк  

1 ВКР – это импульс к развитию самосознания работников, развитие рекрутинга и менеджмента по персоналу

Олександра Усенко, РК „Мегаполіс”, м. Харків  

1 ВКР – это много ценной информации - с одной стороны, и много новых визиток с другой стороны

Савченко Ярослав, „АЛЛО”, м. Дніпропетровськ

1 ВКР – это возможность показать свои наработки и получить новую практическую информацию

Сергій Даценко, бізнес-тренер, м. Київ  

1 ВКР – это теоретическое подкрепление существующих практических навыков

Валерія Гаврильченко, ЗАТ„Полиграфіст”, м. Київ

„1 ВКР – це можливість познайомитись з людьми, в яких більше досвіду, щоб в них чогось навчитись, а також з людьми, в яких менше досвіду, щоб почерпнути в них ідеї.”

Оксана Дзядик, Львівська Консалтингова Група

Читайте также
 • Реформа оплаты труда 2017 7 Декабрь, 2016На днях на заседании Верховной рады был принят законопроект №5130 об оплате труда. Как известно, Верховная Рада давно обещала значительные изменения для украинцев в вопросах оплаты труда, внесение единого социального налога, пенсионного обеспечения, социальной политики и прочего. Первым значительным решением стало повышение уровня минимальной заработной платы до 3200 гривен, которое вступит в силу автоматически с 01.01.2017. Принятая 6 декабря реформа оплаты труда также вступает в действие с 1 января нового года, а также внесет конкретные изменения в Кодекс законов о труде.
 • «Мусорщик», «киллер» и другие «особенности» интернет поиска работы. 7 Декабрь, 2016Помня, о неплохих заработках в студенческие годы, которые давала нам: студентам –биологам, подработка (да простит меня Небо) на дежурствах в провинциальном морге и на покраске высоченных труб местной мануфактуры, я начал иступлено бомбить интернет запросами типа «ищу грязную работу» или «возьмусь за высокооплачиваемую рискованную работу».
 • Тот самый фриланс: романтика и ужасы свободного полета 6 Декабрь, 2016Возможности современного мира, все чаще позволяют человеку делать вещи, еще в недалеком прошлом неприемлемые. Как, например, работать фрилансером.
 • Причины смены рабочего место специалистами IT 5 Декабрь, 2016Результаты последних опросов IT-специалистов показали, что, в основном, работники довольны своей работой и родом занятий. Тем не менее, многие специалисты IT-сферы серьезно задумываются о смене рабочего места в 2017 году.
 • Открыть свое дело: направления, способствующие этому 5 Декабрь, 2016Многие специалисты – аналитики, исследовавшие не один десяток успешных бизнес-стартов, уверяют, что сегодня, в Украине самое благоприятное время для начала собственного дела.