Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости

Підсумки ІІІ Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України»

24 Сентябрь, 2013 98414
Підсумки ІІІ Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України»Підсумки ІІІ Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України»24 Сентябрь, 2013     98414

18 вересня в Києві пройшла урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України-2013», який утретє поспіль проводить журнал «Кадровик України» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Київського міського центру зайнятості, компанії «Ліга Закон», порталу Работа ЮА. У цьому році в Рейтингу взяли участь понад 170 професіоналів з усіх регіонів України — керівники і спеціалісти кадрових служб та служб персоналу провідних українських компаній, юристи і бухгалтери, які за функцональними обов’язками беруть участь у вирішенні кадрових питань.

Для всіх учасників був організований безкоштовний кадровий семінар від одного з кращих лекторів україни — Тетяни Мойсеєнко, яку читачі добре знають за статтями в журналі та семінарами, які проводить видавництво «Професійні видання».
Місця в Рейтингу розподілилися відповідно до суми балів, яку учасники набрали за результатами тестового завдання і вирішення двох практичних кейсів. Правильні відповіді з докладним обґрунтуванням доступні для учасників на сайті Рейтингу, а кращі рішення кейсових завдань будуть опубліковані в наступних номерах.

А тепер представляємо вашій увазі ТОП-10 кращих кадровиків України!

Переможець у номінації «Кращий кадровик України»
1 місце
Юзова Юлія Юріївна
, головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення та управління персоналу Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації, м. Херсон
2 місце

Семенов Денис Геннадійович
, начальник відділу кадрів ТОВ «Технополіс-1», м. Київ
3 місце
Руденко Катерина Миколаївна
, провідний юрисконсульт Автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ
4 місце

Кибенок Людмила Борисівна
, інженер з праці та кадрів, ТОВ «Компанія «Вітава», м. Славутич, Київська обл.
5 місце
Каманова Оксана Володимирівна
, старший інспектор з кадрів, Комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго», м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.
6 місце

Фоміна Юлія Євгеніївна
, начальник відділу кадрів, ТОВ «Спецмехсервіс», м. Полтава
7 місце
Янок Людмила Петрівна
, самозайнята особа у сфері управління персоналом, м. Дубно, Рівненська обл.
8 місце
Сисенко Наталія Федорівна
, інспектор з кадрів Територіального центру соціального обслуговування Чигиринського району, м. Чигирин, Черкаська обл.
9 місце
Сліпченко Наталія Вікторівна
, менеджер з персоналу та кадрових питань, ТОВ «Аудиторська фірма «Київська аудиторська група», м. Київ
10 місце

Григорович Світлана Володимирівна
, доцент кафедри бізнес-адміністрування, керівник центру розвитку кар’єри Міжнародного інституту бізнесу, м. Київ

Усі учасники ТОП-10 були нагороджені почесними дипломами і подарунками від партнерів Рейтингу.

Юлія Юзова
, посівше перше місце в Рейтингу, здобула звання «Кращий кадровик України» і отримала подарунок від Організатора — сертифікат на 5000 грн, а також спеціальний подарунок від партнера Ретингу копанії «Ліга Закон» — сертифікат на безкоштовне підключення одного локального робочого місця та абонентське обслуговування на 6 місяців інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН Універсал Бізнес.

У спеціальній номінації «Вибір України»
, оголошеній організатором з метою привернути увагу широкої громадськості до професії кадровика як надзвичайно важливої, престижної і дуже складної, цього року перемогла Стасіцька Надія Миколаївна, менеджер з персоналу ТОВ «Підприємство «Авіс», м. Вінниця. Пані Надія була нагороджена почесним дипломом і отримала подарунок від Організатора — подорож на двох до Закарпаття, а також подарунки від партнерів Рейтингу — порталу Работа ЮА і сайту rabotaplus.ua

Урочиста церемонія нагородження завершилася святковим фуршетом, під час якого присутні змогли познайомитися, поспілкуватися, обмінятися контактами в невимушеній святковій атмосфері.

Вітаємо всіх учасників і переможців! Бажаємо невпинного професійного і кар’єрного росту, турботи роботодавців і вдячності працівників!Читайте также
  • Что делать, если поиск работы затянулся?24 Октябрь, 2016Поиск работы – это всегда затяжной и болезненный процесс для соискателя. Он требует от специалиста постоянной активной деятельности. Возможно, в на себе замечали, как порой поиски трудоустройства стоит на месте и нужно что-то срочно делать, чтобы выйти из этого застоя.
  • Как сделать резюме живым, если твоя профессия стандартная?19 Октябрь, 2016Любому соискателю хочется завоевать внимание и интерес работодателя с помощью резюме. Это вполне логично, ведь создается первое впечатление о работнике и его профессиональном опыте. Специалисты творческих профессий чаще всего выбирают нестандартную подачу резюме, используя различные мультимедийные инструменты и инновационные технологии. Но что делать тем, у кого профессия не творческая или не подходит для написания нестандартного резюме?
  • Почему женщины зарабатывают меньше мужчин?17 Октябрь, 2016Как бы не была заезжена тема о гендерном неравенстве, тем не менее, существует тенденция большего заработка мужчинами, чем женщинами. На сегодняшний день женщина стала на один уровень в вопросах рекрутинга с мужчиной. Практически ни одна профессия не обходится без участия женщины. Хочется также отметить, что не все женщины зарабатывают меньше мужчин. Существуют и те, кто значительно преуспевает в своей карьере и постепенно взбирается все выше.
  • Как стать интересной личностью для нового коллектива?12 Октябрь, 2016Новый рабочий коллектив – живой организм, который по-разному может воспринимать и принимать нового работника. Любому соискателю хотелось бы попасть в хороший коллектив с доброжелательной атмосферой. К тому же, всегда хочется произвести положительное первое впечатление о себе.
  • Нужно ли планировать и анализировать свой рабочий день?10 Октябрь, 2016Ежедневно, посещая работу, мы выполняем множество задач и заданий, которые дает руководитель или директор. Рабочий день – регламентированный отрезок дня, поэтому меньше всего хочется тратить его на выяснение чем заняться и что нужно делать, особенно это касается тех работников, чья плата труда сдельная. Именно поэтому менеджеры по персоналу рекомендуют планировать свой рабочий день на день вперед, чтобы не терять даром время.